RealTracker Slovakia
Favorite
Bývanie vo Vysokých Tatrách - 3-izbové apartmány
calendar_month4 dni na trhu

Bývanie vo Vysokých Tatrách - 3-izbové apartmány

227 000 €

3 188 €/m²
location_on

Vysoké Tatry

Zobraziť na mape
apartment3 izbový bytna Predaj71.2

Investičné informácie

Odhadovaná cenainfo

303 190 €

Priemerná cena za m² v oblasti

4 258 €

Cenový indexinfo

AVýhodná cena

Mesačný príjem z nájmuinfo

721 €

Ročný príjem z nájmu

8 647 €

ROIinfo

3.81%

Investičná projekcia

10-ročné scenáre rastu na základe kúpnej ceny 227 000 €, nájmu 720,61 €/mes., 12% priem. rastu ceny, 5–10% rastu nájmu.

Celková hodnota portfólia
Konzervatívny(4.8% cena + 5% nájom)
Základný(8.4% cena + 8% nájom)
Optimistický(12.0% cena + 10% nájom)
Ročný prehľad
RokHodnota bytuMes. nájomRočný nájomVýnosKap. ziskKum. nájomCelk. ROI
Teraz227 000 €721 €8 652 €3.81%
Rok 1246 068 €775 €9 300 €3.78%19 068 €8 652 €12.2%
Rok 2266 738 €833 €9 996 €3.75%39 738 €17 952 €25.4%
Rok 3289 144 €895 €10 740 €3.71%62 144 €27 948 €39.7%
Rok 4313 432 €962 €11 544 €3.68%86 432 €38 688 €55.1%
Rok 5339 760 €1 035 €12 420 €3.66%112 760 €50 232 €71.8%
Rok 6368 300 €1 112 €13 344 €3.62%141 300 €62 652 €89.8%
Rok 7399 237 €1 196 €14 352 €3.59%172 237 €75 996 €109.4%
Rok 8432 773 €1 285 €15 420 €3.56%205 773 €90 348 €130.4%
Rok 9469 126 €1 382 €16 584 €3.54%242 126 €105 768 €153.3%
Rok 10508 532 €1 485 €17 820 €3.5%281 532 €122 352 €177.9%
Projekcie vychádzajú zo zadaných mier rastu a nepredstavujú investičné poradenstvo. Skutočné výnosy sa môžu výrazne líšiť. Zobrazený je hrubý výnos — čistý výnos bude nižší po odpočítaní daní, údržby, neobsadenosti a transakčných nákladov.

Vývoj ceny

Historické dáta o cene sú momentálne nedostupné.

Popis nehnuteľnosti

Bývanie vo Vysokých Tatrách - 3-izbové apartmány

Podobné nehnuteľnosti

Žiadne podobné inzeráty pre túto nehnuteľnosť.