RealTracker Slovakia
Favorite
Kompletne zrekonštruovaný 2-izbový 68m2 byt – Kalinovo
calendar_month17 dní na trhu

Kompletne zrekonštruovaný 2-izbový 68m2 byt – Kalinovo

87 000 €

1 279 €/m²
location_on

Bystrinská 811, Kalinovo

apartment2 izbový bytna Predaj68
verifiedKompletná rekonštrukcia

Investičné informácie

Odhadovaná cenainfo

83 227 €

Priemerná cena za m² v oblasti

1 224 €

Cenový indexinfo

BPriemerná cena

Vývoj ceny

Historické dáta o cene sú momentálne nedostupné.

Popis nehnuteľnosti

Kompletne zrekonštruovaný 2-izbový 68m2 byt – Kalinovo